Slapukų politika

Įvadas

Šioje slapukų politikoje paaiškinama, kaip naudojame slapukus ir panašias technologijas, kad atpažintume jus, kai lankotės mūsų svetainėje arba naudojatės mūsų paslaugomis. Jame paaiškinama, kas yra šios technologijos ir kodėl jas naudojame, taip pat jūsų teisės kontroliuoti mūsų naudojimą.

Apie mus

DPU.LT yra Lietuvoje įsikūrusi įmonė, teikianti „DPU.LT paslaugos ir aptarnavimas“ kaip programinę įrangą kaip paslaugą, leidžiančią klientams sekti, analizuoti ir tobulinti automobilių parko veiklą.

Įmonės informacija

  • Įmonės pavadinimas: UAB „DPU Systems“
  • Vieta: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius, Lietuva
  • Kontaktai

Kas yra slapukai?

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie įdedami į jūsų įrenginį (kompiuterį, išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį), kai lankotės svetainėje. Slapukai dažniausiai naudojami siekiant, kad svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, taip pat siekiant teikti informaciją svetainių savininkams.

Kaip naudojame slapukus

Slapukus naudojame šiais tikslais:

Esminiai slapukai: šie slapukai yra būtini tinkamam mūsų „Avollo: Cloud Fleet Management“ svetainės veikimui, pvz., autentifikavimo slapukai, leidžiantys saugiai prisijungti.

Analitiniai / našumo slapukai: mes naudojame Google Analytics, trečiosios šalies paslaugą, norėdami rinkti informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine. Tai padeda mums pagerinti mūsų svetainės veikimą.

Funkciniai slapukai: šie slapukai atpažįsta jus, kai grįžtate į mūsų svetainę. Jie leidžia mums pritaikyti turinį jums, pasveikinti jus vardu ir prisiminti jūsų pageidavimus.

Tiksliniai slapukai: bendradarbiaujame su reklamos partneriais, tokiais kaip AdTech Solutions Ltd, kad pateiktume suasmenintus skelbimus pagal jūsų pomėgius ir veiklą internete.

BDAR (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas)

Jei esate Europos ekonominės erdvės (EEE) gyventojas, turite tam tikras duomenų apsaugos teises. „DPU.LT“ stengiasi imtis pagrįstų veiksmų, kad galėtumėte ištaisyti, pakeisti, ištrinti arba apriboti jūsų Asmens duomenų naudojimą. Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką, kad suprastumėte, kaip renkame, naudojame, atskleidžiame ir saugome jūsų asmeninę informaciją.

CCPA (Kalifornijos vartotojų privatumo įstatymas)

Jei esate Kalifornijos gyventojas, turite konkrečias teises, susijusias su jūsų asmenine informacija. Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų renkamos asmeninės informacijos kategorijas ir teises, kurias turite pagal CCPA, žr. mūsų privatumo politiką.

DMCA (skaitmeninio tūkstantmečio autorių teisių įstatymas)

DPU.LT gerbia kitų intelektinės nuosavybės teises. Jei manote, kad mūsų svetainėje pateikiama medžiaga pažeidžia jūsų autorių teises, vadovaukitės DMCA politika, kad gautumėte instrukcijas, kaip pateikti pranešimą apie panaikinimą.

COPPA (Vaikų privatumo internete apsaugos įstatymas)

DPU.LT įsipareigoja saugoti vaikų privatumą. Mūsų paslaugos nėra skirtos jaunesniems nei 13 metų naudotojams. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos skyriuje „COPPA atitiktis“.

Jūsų pasirinkimai

Jūs galite valdyti ir (arba) ištrinti slapukus, kaip norite. Galite ištrinti visus slapukus, kurie jau yra jūsų įrenginyje, ir galite nustatyti daugumą naršyklių, kad jie nebūtų įdedami. Tačiau jei tai padarysite, jums gali tekti rankiniu būdu pakoreguoti kai kurias nuostatas kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų svetainėje.

Šios slapukų politikos pakeitimai

Retkarčiais galime atnaujinti slapukų politiką, kad atspindėtų technologijos, teisės aktų ar paslaugų pokyčius. Kai atnaujinsime savo slapukų politiką, imsimės atitinkamų priemonių, kad jus informuotume, atsižvelgdami į mūsų atliekamų pakeitimų svarbą. Gausime jūsų sutikimą dėl bet kokių esminių pakeitimų, jei ir kai to reikalauja taikytini įstatymai.

Kontaktinė informacija

Kilus klausimams ar neaiškumams, susisiekite su mumis Kontaktų puslapyje arba el. paštu: UAB “DPU Systems”, Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius, Lietuva.