apie mus

Sveiki atvykę į DPU.LT – UAB „DPU Systems”, jūsų patikimą partnerį skaitmeninio marketingo srityje! Mūsų misija – padėti išnaudoti socialinės medijos galią, kad pasiektumėte savo verslo tikslus ir augtumėte kartu su savo klientais.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Žiūrėti 5 žvaigždučių apžvalgą

Mūsų vertybės ir požiūris į partnerius

Save time and improve productivity with our marketing services, allowing you to focus on what matters most.

Vertiname kiekvieną klientą

Vertiname kiekvieną klientą ir siekiame suteikti individualizuotas paslaugas, kurios atitiktų specifinius jų poreikius. Mūsų tikslas yra ne tik tapti Jūsų rinkodaros partneriu, bet patenkinti Jūsų lūkesčius.

Efektyvius sprendimus

Tikime, kad pagrindiniai sėkmingo bendradarbiavimo elementai yra profesionalumas, inovatyvumas ir skaidrumas. Dirbdami su klientais, visada siekiame siūlyti kūrybingus, modernius ir efektyvius sprendimus.

informacija

UAB “DPU Systems” informacija

  • Įmonės pavadinimas – UAB “DPU Systems”
  • Įmonės kodas – 302442290
  • Įmonės patirtis – Daugiau nei 14 metų
  • Adresas – Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius

Darbo sritis

DPU.LT – patyrusi komanda, sukaupusi 15 metų darbo patirtį. Specializuojamės socialinių tinklų auginime, paskyrų optimizavime ir administravime. Dirbame su geriausiai žinomomis Top 10 socialinės medijos platformomis, įskaitant „YouTube“, „Facebook“, „Twitter“ (X), „Instagram“, „LinkedIn“, „TikTok“ ir daugelį kitų.

Mūsų paslaugos apima

Reklama socialiniuose tinkluose

Padėsime jums sukurti ir įgyvendinti efektyvias reklamos kampanijas, kurios pasieks jūsų tikslinę auditoriją ir padidins prekės ženklo žinomumą.

Paskyrų optimizavimas

Optimizuosime jūsų socialinės medijos paskyras, kad jos taptų patrauklios ir funkcionalios, užtikrindami, kad jos atspindėtų jūsų prekės ženklo unikalumą.

Socialinių tinklų administravimas

Mūsų profesionalų komanda rūpinsis jūsų paskyromis, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo verslo veiklą, o mes pasirūpinsime visais socialinės medijos aspektais.

Taip pat dirbame su individualiais projektais mažiau žinomose platformose, todėl galime pasiūlyti reklamos sprendimus, pritaikytus jūsų specifiniams poreikiams. Nesvarbu, ar tai būtų nišinis socialinis tinklas, ar unikalus projektas – mes turime patirties ir žinių, kad jūsų profilis būtų sėkmingas.

Kartu mes pasieksime daugiau!

Kartu su DPU.LT sukurkite stiprų ir patikimą internetinį verslą.